Állásajánlat: INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOPKZT-0812

Szeretnél több pénzt keresni, magadnak beosztani az idődet?

Itt az alkalom, hogy a legnagyobb cégnél tanuld meg az ingatlan értékesítést, amit sok kollégánk már sikerrel teljesített.
Nem csupán egy szakmát tanulhatsz meg, de az értékesítésen túl, jogi, műszaki és emberismereti tudást is szerezhetsz, aminek nap mint nap hasznát veheted.
Szigetszentmiklós szívében 13 éve működik irodánk, a Duna House franchise hálózat egyik legrégebbi partnereként. Tevékenységünk kiterjed nem csupán Szigetszentmiklósra, de a környező településekre is és Budapestre.
Ide keresünk most dolgozni akaró, megbízható

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ
kollégát, aki vagy rendelkezik már ilyen jellegű tapasztalattal, vagy nyitott az újdonságok iránt és szeretné megtanulni ezt a szakmát!

Feladatok:
  • Eladó ingatlanok megtekintése területi korlátozás nélkül
  • Kapcsolatápolás meglévő ügyfeleinkkel, telefonálni, e-maileket küldeni
  • Saját ingatlan portfólió kezelése
  • Különböző ingatlanok bemutatása vevőink részére
  • Tárgyalások szervezése és bonyolítása, részt venni szerződéskötésekben

Amit tőled várunk:
  • Bizalmat sugározó megjelenés
  • Tudj könnyen kapcsolatot teremteni emberekkel
  • Szeress és tudj emberekkel kommunikálni, tudd irányítani a társalgást
  • Légy megbízható, ügyfeleid számíthassanak rád
  • Ambiciózus legyél, értékesítő szemlélet jellemezzen

Amit kínálunk neked:
  • Alaptanfolyamot követően elindulás irodavezetői /mentori segítséggel
  • Több ezres ingatlan adatbázishoz és ügyfelekhez való hozzáférés az első naptól
  • Szakmai és vezetői karrierprogramban való részvétel, akár vezetői karrierlehetőség azok - számára akik agilisak és fejlődni szeretnének
  • Kiemelkedő teljesítményarányos kereseti lehetőség az átlagjövedelem felett
  • Igényes iroda, színvonalas körülmények, a munkavégzéshez szükséges feltételeket  cégünk biztosítja

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós és környéke, Budapest

Ha szeretnél elindulni nálunk, akkor küldd el önéletrajzodat és írj pár sort magadról!