Állásajánlat: LOGISZTIKAI MUNKATÁRS / Veszprém megye

Állásajánlat: LOGISZTIKAI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTLOGIS-0810

Ügyfelünk speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó francia tulajdonban lévő multinacionális vállalat.

Magyarországi gyártóbázisuk évek óta folyamatosan növekvő gyártási kapacitással dolgozik közel 50 fővel, több milliárd forintos éves árbevételt realizálva.

A folyamatos bővülés miatt az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:
LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • A vevőszolgálat által elfogadott rendelések visszaigazolása, fuvarozásának megszervezése,
  • Termékek kiszállításának teljes körű ügyintézése (fuvarszervezés, dokumentumok kiállítása, EKAER, vámolás),
  • Raktárkészlet kezelése, raktárosok munkaszervezése a napi ki és bejövő fuvarok alapján,
  • Alapanyag beszállítókkal kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása,
  • Termelési terv alapján alapanyag beszerzés meghatározása és ütemezése,
  • Alapanyag készletek szintjének nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele,
  • Raktár telítettség felügyelete, raktárkihasználtság optimalizálása,
  • Kisebb fuvarok szervezése társosztályok kérése alapján.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (érettségi, vagy kereskedelmi középiskola),
  • 2 – 3 év tapasztalat fuvarszervezés területén,
  • Angol nyelvtudás erős kommunikációs szintű ismerete szükséges a pozíció betöltéséhez,
  • Microsoft Office365 programok (Excel, Word, PowerPoint, stb.) felhasználói szintű ismerete, Outlook használat.

Előnyök:

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Beszerzési vagy vevőszolgálati területen szerezett tapasztalat,
  • szakmai felsőfokú végzettség (logisztikai területen),
  • tárgyalóképes német nyelvtudás, vagy valamely szláv nyelv ismerete,
  • valamely integrált ügyviteli rendszer használatában szerzett gyakorlat.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, modern irodai környezet,
  • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség, jó csapatszellem,
  • Versenyképes fizetés, különböző juttatásokkal,
  • Bejárástámogatás, cafeteria,
  • Céges telefon.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

Pozíciószint:

  • Beosztott