Állásajánlat: MÉLYÉPÍTÉSI MŰVEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: MÉLYÉPÍTÉSI MŰVEZETŐ
Hivatkozási szám: MELYEPIT-0809

Megbízónk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely elsősorban környezetvédelmi (hulladékgazdálkodási) illetve építőipari szakterületeken tevékenykedik.

Bővülő csapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

MÉLYÉPÍTÉSI MŰVEZETŐ

Feladatok:

  • Mélyépítési projektek napi szintű műszaki irányítása, kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
  • A projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése
  • Munkahelyi adminisztráció
  • Költségkeret betartása
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • legalább 2 éves munkatapasztalat a kivitelezés területén
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (WORD, Excel használat)
  • kimagasló szervező és problémamegoldó készség
  • nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Feladatokhoz igazodó, rugalmas rendelkezésre állás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • hulladékszállítással kapcsolatos tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest és közvetlen környéke
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök