Állásajánlat: VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS / Pest megye

Állásajánlat: VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: VEZIGAHE-0806

Partnerünk hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100%-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja. Új munkatársukat keresik, aki a cégcsoport vezérigazgatójának és a Board tagjainak munkáját segíti majd az alábbi pozícióban:

VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Üzleti tárgyalások előkészítése
  • Iratok, időpontok nyilvántartása, rendezése
  • Jegyzőkönyv-vezetés
  • Havi és időszakos jelentések, anyagok összerendezése, formázása, előkészítése
  • Utazások előkészítése, szervezése
  • Együttműködés a cég többi részlegével
  • Egyszerűbb levelezések lebonyolítása külsős partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Hatékony, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Megbízható számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • Német/román nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség vagy tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos (belföldi, illetve nemzetközi ügyletekhez kapcsolódó) feladatok
  • Innovatív cégkultúra
  • Családbarát munkahely
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Pilisvörösvár
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Pozíciószint:

  • Beosztott