Állásajánlat: VETERÁN FLOTTA KEZELŐ

Hivatkozási szám: VETFLOTT-0805

Veterán, amerikai autók üzemeltetésében jártas szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

VETERÁN FLOTTA KEZELŐ
(Budapest)

A feladatok:
  • Veterán gépjárművek folyamatos műszaki felügyelete, üzemképességük biztosítása
  • Járműjavítások egyeztetése, szervízügyintézés, számlák kezelése
  • Veterán flotta restaurálási, szerelési folyamatainak menedzselése, felújítások levezénylése
  • Autók mozgatása, szezonra való felkészítés
  • Szükséges alkatrészek felkutatása, beszerzése

Tiéd az állás, ha ezekkel rendelkezel:

  • Autószerelői és / vagy műszaki végzettség
  • Autószerelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Szervízügyintézésben való jártasság
  • Jó szervezőkészség, megbízható, pörgős személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Plusz előny:
  • Angol nyelvtudás
Amit mi adunk cserébe:
  • Kiemelt bérezés + juttatási csomag
  • Családbarát munkaidő, szabad hétvége
  • Izgalmas, folyamatosan bővülő veterán autóflotta

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül.