Állásajánlat: MARKETING MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MARKETIN-0801

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik a munkád?

Rendelkezel legalább 1 éves, kereskedelmi és marketing területen szerzett tapasztalattal?

Magabiztosan kommunikálsz angolul, szóban és írásban egyaránt?

Olyan pozíciót keresel, amely összetett, folyamatos kihívások tarkítják, valamint ahol tudod kamatoztatni a kreativitásod is?

Nem okoz gondot számodra az sem, ha a marketinges feladatok mellett az értékesítési folyamatokba is aktívan belevonnak?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak Rád vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MARKETING MUNKATÁRS

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Marketing ötletelés, értékesítési csatornák kialakítása és optimalizálása
  • Online és offline marketing kampányok tervezése és lebonyolításának szervezése
  • Márkaépítés, értékesítést támogató rendezvények, kiállítások felkutatása, szervezése
  • Kreatív anyagok tervezésének és elkészítésének lebonyolítása
  • Social media platformok, holnapok tartalmának kezelése, menedzselése
  • Email marketing, hírlevelezés, piacépítés
  • Képek szerkesztése kampányokhoz
  • Kapcsolattartás a gyártókkal és a partnerekkel, külsős alvállalkozókkal, marketing- és reklám szakemberekkel
  • Céges stratégia közös kialakítása, határidők betartatása, elvégzett munka ellenőrzése
  • Céges folyamatok optimalizálása
  • Érdeklődői, viszonteladói és vásárlói adatbázis építése, karbantartása
  • Általános ügyintézési, adminisztrációs és monitoring feladatok ellátása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum egy éves, marketing és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítői szemléletmód
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, kiemelten Excel magabiztos használata
  • Social media platformok magabiztos használata (Facebook, Linkedin, Instagram)
  • Alapszintű jártasság képszerkesztési szoftverekben
  • Proaktivitás, lendületes, csapatjátékos és kreatív szemléletmód, önállóság
  • Stratégiai és ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Igényesség önmagára és a környezetére

Előnyt jelent a pozíció betöltése során...
  • Jogosítvány és saját autó

Milyen juttatások várnak a munkádért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbér
  • Családias, közvetlen és támogató légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező és dinamikusan növekvő vállalat
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület