Állásajánlat: SZAKÁCS

Hivatkozási szám: MSTOBVCF-0730

Törökbálinti telephelyünkre keresünk teljes, 8 órás munkaidőbe, megbízhatóan, precízen dolgozni tudó, nagyüzemi tapasztalattal rendelkező új kollégát,

SZAKÁCS
munkakörbe.

Feladat:
  • Leves, étel, szósz készítése nagy mennyiségben

A jelölttel szembeni elvárásaink:
  • Anyagkiszabat ismerete, értelmezése, alkalmazása
  • 1-2 éves nagyüzemi konyhai tapasztalat (200-300 adagos volumen)
  • HACCP ismerete – betartása, nyomon követése
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem, proaktivitás
  • Felelősségvállalás a minőség, tálalás, csomagolás, sokkolás, munkaidő betartása tekintetében
  • Sokkolási ismeret előnyt jelent
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szeresse a szakmát és legyen igényes önmagára és munkájára nézve is

Amit kínálunk:
  • Stabil fizetés, átlagosan min 1,500,- Ft-os nettó órabér
  • Munkába járás anyagi támogatása szükség esetén
  • Étkezés támogatása
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:30-tól 18 óráig, de ebben van rugalmasság.

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát címre.

Hasonló pozícióink

SZAKÁCS
KONYHAI KISEGÍTŐ