Állásajánlat: IT ÜZEMELTETŐ / Budapest

Állásajánlat: IT ÜZEMELTETŐ
Hivatkozási szám: MSTITUZE-0730

Partnerünk egy változatos projekteket megvalósító, meghatározó szereplő az IT, a távközlés és a rendszerintegráció piacán.

A Service and Support csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

IT ÜZEMELTETŐ

Feladatok:

  • Fő feladat: Biztosítani a cég belső működéséhez szükséges, valamint a kulcsrakész üzleti megoldások alapjául szolgáló IT infrastruktúra rendelkezésre állását.
  • -integrált informatikai rendszerek üzemeltetés – támogatása,
  • -rendszereik folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, optimalizálása (SLA – k optimalizálása, fejlesztés)
  • -együttműködés a partnerekkel (alvállalkozókkal, ügyfelekkel, szoftver – és hardver beszállítókkal)
  • -részvétel az új rendszerek kiépítésében, azok integrálásában
  • Egyéb feladatok:
  • -ritkán/eseti jelleggel külső helyszíni munkavégzés
  • -hardware problémák elhárítása

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki (informatikai) végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év rendszergazda szintű általános informatikai ismeretek,
  • Magas szintű TCP / IPv4 Networking gyakorlati és elméleti ismeretek,
  • Virtualizációs környezetek (Hyper – V és VMware) magas szintű elméleti és gyakorlati ismerete,
  • PC alapú HW ismeretek,
  • SQL ismeretek,
  • Linux ismeretek,
  • Angol műszaki szaknyelv kommunikációs szintű ismerete (írás, olvasás).

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség és releváns szakvizsgák (MS, CISCO, HP, stb.) megléte,
  • HPE szerver termék portfólió ismerete,
  • IT biztonsági alapismeretek,
  • Angol magasabb szintű nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Azonnali belépés,
  • Főállású munkakör,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

VIRTUALIZÁCIÓS RENDSZERMÉRNÖK