Állásajánlat: INGATLANFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER

Hivatkozási szám: INGPROMA-0729

Szívesen dolgozna exkluzív iroda- és lakóházak fejlesztési projektjein?

Projektmenedzserként az ingatlanfejlesztés összes fázisát magabiztosan ismeri?

Olyan álláslehetőséget keres, ahol a fejlesztendő ingatlanok nagy része Budapesten található meg?

Rendelkezik legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal ingatlanfejlesztési területen?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen Önt keressük erre a pozícióra!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy több, mint 20 éve stabilan működő, magyar tulajdonban lévő, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó vállalkozás.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

INGATLANFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Ingatlanfejlesztési projektek teljes körű irányítása
  • Projekt és költségvetési tervek készítése, összeállítása, ellenőrzése
  • Tenderek lebonyolítása
  • Tervezői és kivitelezői munkák koordinálása
  • Beruházói érdekképviselet
  • Engedélyezési folyamatok menedzselése és a projekt engedélyek karbantartása
  • Bérlői kialakítások és tőkeberuházások lebonyolítása

Milyen feltételeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat ingatlanfejlesztési területen (társasházak, irodaházak)
  • Az ingatlanfejlesztés összes fázisának ismerete
  • Felsőfokú iskolai végzettség (építészmérnök / építőmérnök preferált!)
  • Archicad felhasználói szintű ismerete
  • Határozott személyiség, kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent...
  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Költségszakértői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Cafeteria
  • Prémium
  • Céges autó megegyezés szerint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület