Állásajánlat: RECEPCIÓS

Hivatkozási szám: MSTOPNVD-0729

Megbízónk egy fiatalos, vidám  Angol Nyelviskola, 14 éves tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerük titka a pozitív látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka!
Egyedi - személyre szabott - módszerrel tanítják az angolt, melynek lényege, hogy tanulóik rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási tempóban sajátítják el a nyelvet. Pesti és budai iskoláikban jelenleg 400- 500 tanulót tanítanak az angol nyelvre.

Csapatukba keresünk teljes munkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Munkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!

Feladatok:
  • ügyfélszolgálati teendők
  • tanulói befizetések, pénztár kezelés
  • tanárok munkájának segítése
  • adminisztrációs feladatok
  • postázás
  • asszisztencia, ügyintézés

Téged keresünk, ha...
  • érdekel a nyelvoktatás  és szereted az angol  nyelvet
  • szereted az embereket és szeretsz emberekkel dolgozni
  • pozitív, fiatal, lendületes személyiség vagy
  • megfelelsz az alábbi kritériumoknak

Elvárt készségek, képességek:
  • fiatalos, lendületes, pörgős habitus
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • kedves, mosolygós
  • pozitív, természetes megjelenés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • precíz, rendszerető
  • számítógépes ismeretek
  • alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • II.kerület Margit Krt.

Így tudsz jelentkezni:
  • Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet!