Állásajánlat: TELESALES VEZETŐ

Hivatkozási szám: TELSALEV-0726

Szeretne egy stabil hátterű, családias létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalatnál dolgozni?

Hosszútávú munkalehetőséget, kihívásokkal teli pozíciót keres?

Szívesen építene ki egy teljesen új üzletágat?

Rendelkezik legalább 3 éves, telesales területen szerzett vezetői tapasztalattal?

Angol nyelvtudása magabiztos tárgyalási szintű?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen Önt keressük erre a pozícióra!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Egy teljesen új, telesales üzletág kiépítésére keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

TELESALES VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A telesales csapat felépítése, folyamatos fejlesztése és irányítása (5 fős csapat felépítése)
  • A csapat folyamatos képzése, a munkatársak részére szakmai segítség nyújtása
  • A sales mutatószámok folyamatos nyomon követése, meghatározott KPI-ok elérése
  • Az üzletág folyamatos fejlesztése, a folyamatok optimalizálása, valamint magas szolgáltatási színvonal biztosítása az ügyfelek és a prospectek számára
  • Új ügyfelek akvirálása
  • A potenciális ügyfélkör folyamatos növekedésének biztosítása
  • Új munkatársak kiválasztása
  • Teljesítményértékelési rendszer kidolgozása és működtetése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Telesales területen szerzett, legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Haladó szintű MS Office ismeret
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, megbízhatóság, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Kreatív, ambiciózus, motivált és együttműködő személyiség

Előnyt jelent...
  • Üzletág kiépítésében szerzett tapasztalat

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Teljesítményarányos bónusz
  • 13. havi bér
  • Cafeteria juttatás
  • Rugalmas, napi 8 órás munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával!

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület