Állásajánlat: SENIOR MIKROBIOLÓGUS TECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOPKMN-0726

Ügyfelünk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója. A vállalat napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja fejlett alapanyagokból és kiváló optikai kialakítással.  Az innovatív termékek és a kontaktlencse-illesztők támogatásának kombinációjával üdítő perspektívát hoz a piacra, valódi előnyöket teremtve az ügyfeleknek és a lencseviselőknek egyaránt.

Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat gyáli telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

SENIOR MIKROBIOLÓGUS TECHNIKUS

Feladatok:
  • Napi rutinvizsgálatok elvégzése a mikrobiológiai laborban (termék és terméksterilitás tesztelése, folyadékok vizsgálata különböző vizsgálati módszerekkel, elsődleges csomagolóanyagok vizsgálata, egyéb validációk, kísérlettel kapcsolatos vizsgálatok)
  • Minták begyűjtése az ellenőrzött környezetből, visszajelzés adása a Termelés felé
  • Minták küldése külső cégnek, ha szükséges
  • Eredmények leolvasása és adatbázisban való rögzítése
  • Mikrobiológiai labor működtetése az SOP, GMP, GLP és a Mikrobiológiai labor vezetője által megadott instrukciók alapján
  • Környezet monitoring elvégzése
  • Mikrobiológiai identifikálás elvégzése és az eredmények értékelése
  • Trendanalízis létrehozása a fenti vizsgálati tevékenységre, eredmények figyelemmel kísérése, adatok rendszeres továbbítása vezetőség felé ellenőrzésre, korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése
  • Táptalaj készítése és kezelése (táptalaj érzékenység vizsgálatok végzése)
  • Biztosítani, hogy a mikrobiológiai labor és az összes berendezés jó állapotú és használható legyen
  • Segítség nyújtás a validációban és újra minősítésben

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aszeptikus munkavégzésben jártasság és GMP ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legyen magas szinten motivált az új ismeretek elsajátítása iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás
  • Támogató és problémamegoldó viselkedés
  • Képesség mind egyénileg, mind csapatban történő hatékony munkavégzésre
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás elsősorban írásban

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás és hazautazás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)

A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzával és a fizetési igény megjelölésével pályázza meg!