Állásajánlat: KERESKEDELMI/ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: KERERVEZ-0724

Nagykereskedelmi területen működő nagyvállalat, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi Vezető / Értékesítési Vezető

(Győr – Moson – Sopron megye)

Feladatok:
  • A kereskedelmi egység értékesítési és logisztikai folyamatainak menedzselése
  • 18 – 22 fős csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Partnerekkel fennálló kapcsolatok ápolása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • A kereskedelmi részleghez tartozó toborzási feladatok ellátása
  • Felsővezetés által meghatározott értékesítési számok teljesítése

Követelmények:
  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • 3-5 éves – kereskedelmi területen szerzett - vezetői gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkaidő, szabad hétvége

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rendszerünkön keresztül.