Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ HELYETTES

Hivatkozási szám: FOKONYVH-0723

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Megbízónk új munkatársat keres

FŐKÖNYVELŐ HELYETTES

munkakörbe

Főbb feladatok:
  • Gazdasági események könyvelésének szakmai irányítása, felügyelete
  • Az anyavállalat részére készülő havi, negyedéves, éves zárások irányítása
  • A magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, különböző jelentések összeállítása
  • Az adóbevallások határidőre való elkészítésének koordinálása
  • A vezetőség és a kontrolling tevékenység szakmai támogatása
  • A jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés, ill. ezek lebonyolításának koordinálása
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal, anyavállalattal való kapcsolattartás
  • Közreműködés a budget és a forecast elkészítésében
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy pénzügyi)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő (vállalkozási szakirány)
  • Legalább 5 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • IFRS ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, igény a fejlődésre és önfejlesztésre

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!