Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (IRODATECHNIKA) / Országos

Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (IRODATECHNIKA)
Hivatkozási szám: MSTIRODA-0704

Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnika gyártás és értékesítés piacán. Magyar leányvállalatuk mellett Romániában is megtalálhatóak.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most egy új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

A fő hangsúly az új ügyfelek felkutatására fog majd helyeződni, az irodatechnikai üzemeltetési szolgáltatások és kellékanyagok értékesítése tartozik majd az új kollégához piaci szegmensben, országos lefedettséggel.

Feladatok:

  • Üzemeltetői szolgáltatások és kellékanyagok értékesítése országos lefedettséggel piaci szereplőknél,
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolat kialakítása,
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, az igények folyamatos teljesítése,
  • A piac és a versenytársak folyamatos nyomon követése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat irodaszerek értékesítésében, vagy irodatechnikai értékesítésben,
  • Élő, meglévő kapcsolatok a fenti területek egyikében,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek,
  • Erős tárgyalási és prezentációs készségek.

Előnyök:

  • Középfokú angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Rugalmas munkaidő és home-office lehetőség,
  • Árrés alapú jutalék az alapbéren felül.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helyszíne országos - a cég központja Pest megyében található, heti 1 napot szükséges az irodában eltölteni.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser