Állásajánlat: SZERVIZVEZETŐ

Hivatkozási szám: SZERVIZV-0620

Rendelkezik minimum 5 éves, szerviz/karbantartás területen szerzett szakmai tapasztalattal?
Legalább 3 éve vezetői pozícióban dolgozik?
Szívesen kamatoztatná tudását egy elismert multinacionális vállalatnál?
Angol nyelvtudása magabiztos, tárgyalási szintű?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ÖNT keressük partnerünkhöz a SZERVIZVEZETŐ pozíció betöltésére, JELENTKEZZEN!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, amely víztechnológiai megoldások gyártását és forgalmazását végzi.

Szerviz csapatuk élére keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SZERVIZVEZETŐ

Milyen feltételeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Mérnöki területen szerzett, főiskolai diploma
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat szerviz / karbantartás területen
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat, amelyben közvetlenül irányított technikus kollégákat
  • Szerviz szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (közvetlen felettesnek történő riportálás miatt elengedhetetlen)
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód, integráló és segítőkész személyiség

Milyen feladatok várnak Önre ebben a pozícióban?

  • A szerviz részleg vezetése (8 fő)
  • Szerviz szolgáltatás fejlesztése, új piaci szegmensek felkutatása, értékesítés
  • Forgalmi és haszonkulcs tervek teljesítése
  • Szerviz üzletág teljesítményének mérése
  • Belső adminisztrációs folyamatok ellenőrzése, kiértékelése, szükséges változtatások bevezetése
  • Dokumentációk, műszaki megfelelőségi okmányok folyamatos karbantartása
  • Tartalék alkatrész értékesítéshez kapcsolódó tevékenység vezetése
  • Gyártási és kivitelezési munkálatok szervezése
  • Helyszíni munkálatok koordinálása, alvállalkozói munkák szervezése
  • Megrendelővel történő kapcsolattartás
  • Kivitelezési dokumentációk elkészíttetése

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?

  • Alapbér + Cafeteria
  • Céges autó korlátlan használattal
  • Év végi bónusz

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Törökbálint