Állásajánlat: KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: KERESKED-0618

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik a munkád?

Rendelkezel legalább 2 éves, kereskedelmi területen szerzett asszisztensi tapasztalattal?

Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt?

Könnyedén boldogulsz az Excel táblázatokkal is?

Emellett egy kreatív, proaktív és lendületes személy vagy?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak Rád vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kereskedelmi igazgató napi szintű munkájának támogatása
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás és a forgalmazott termékekről szóló tájékoztatás nyújtása telefonon és írásban egyaránt
  • Megbeszélések, értekezletek szervezése
  • Telefonhívások fogadása, beérkező emailek kezelése
  • Ügyviteli rendszerben történő adminisztráció (megrendelések, szállítások, bevételezések rögzítése, visszaigazolások küldése)
  • Jelentések, nyilvántartások kezelése, kimutatások elemzések és statisztikák készítése Excelben
  • Prospektusok, árlisták aktualizálása, folyamatos feltöltése és karbantartása
  • Értekezleten, rendezvényeken történő részvétel

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum két éves, kereskedelmi asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office, kiemelten Excel magabiztos használata
  • Proaktivitás, csapatjátékos szemlélet, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Igényesség önmagára és a környezetére

Előnyt jelent a pozíció betöltése során...

  • Főiskolai végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány és saját autó

Milyen juttatások várnak a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Családias, közvetlen és támogató légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező és dinamikusan növekvő vállalat
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület