Állásajánlat: SALES SPECIALIST / ÉPÍTŐIPARI TERÜLET

Hivatkozási szám: MSTSALES-0530

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

SALES SPECIALIST / ÉPÍTŐIPARI TERÜLET

Feladatok:

  • A cég vállalkozásaihoz megfelelő, elsősorban kommunális projektek keresése

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a projektgazdákkal, üzemeltetőkkel

  • Az ajánlatok megírása

  • A szerződéskötés előkészítése

  • Projektek és a jogszabályi környezet figyelése

  • Ajánlatok, megrendelések, szerződések előkészítése, megírása, ügyintézése

  • A marketing igazgató munkájának támogatása

  • A  feladatok pontos és határidőre történő ellátása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai MŰSZAKI végzettség,
  • Legalább 1 éves értékesítési tapasztalat műszaki gépek értékesítésének területén,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • Felhasználói szintű Office ismeret,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Megbízható, pontos, precíz, lojális, csapatjátékos személyiség,
  • Értékesítői attitűd,
  • Jó kommunikációs és multitasking képesség.

Előny:

  • Szennyvizes területen, víziparban szerzett jártasság

  • Az önkormányzati vízi közmű szakterület ismerete

  • Tájékozottság a közbeszerzési rendszerben

Juttatás, ajánlat:

Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!