Állásajánlat: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOQUME-0510

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új tagját

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
munkatársat.

Feladatok:
  • A minőségirányítási rendszerek működésének, az üzemi jó gyártási és higiéniai gyakorlatok betartásának rendszeres felügyelete, a szabályozások betartatásában való részvétel
  • A vevői, beszállítói, tanúsító, hatósági auditokra felkészülés és azok levezetése
  • Az alapanyagok és a gyártott termékek mintavételi tervének és vizsgálati rendjének kidolgozása, rendszeres felülvizsgálata
  • A vizsgálati eredmények elemzése, a nem-megfelelőségek kezelése, a helyesbítő, megelőző eljárásokról való intézkedés
  • Minőségi bizonyítványok, címkék, gyártói nyilatkozatok, igazolások létrehozása, kiadása, aktualizálása

Elvárások:
  • Felsőfokú MÉRNÖKI végzettség (preferáltan élelmiszerpari, agrár vagy minőségügyi területen)
  • Legalább 3 év minőségirányítási területen szerzett tapasztalat élelmiszeripari vagy gyártói környezetben
  • GMP, FSA, ISO22000 és IFS rendszerek működtetésében, kialakításában, auditálásában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is szükséges a partnerekkel és menedzsmenttel való egyeztetések során)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, rendszerben gondolkodó attitűd
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit a cég kínál:
  • Alapbérezés mellett cafeteria juttatás
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Rugalmas munkaidő (Törzsidő 9-15 óra között)
  • Stabil vállalati háttér - A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Fiatalos, barátságos, vidám és profi csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el frissített önéletrajzod!

Hasonló pozícióink

SERVICE MANAGER (AFTER SALES FIELD)