Állásajánlat: JUNIOR PROJEKTVEZETŐ (Gyártói környezet) / Pest megye

Állásajánlat: JUNIOR PROJEKTVEZETŐ (Gyártói környezet)
Hivatkozási szám: MSTJUNIO-0508

Ügyfelünk, az energiamenedzsment specialistája világszerte, a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén.
Az energiahatékonyságban 1. helyen,
Erőműben és vezérlés-biztonságban 1. helyen,
kritikus áramellátásban és megbízható hűtésben 1. helyen állnak.

A közelmúltban nagy méretű beruházást valósítottak meg, így jelenleg 11 500m2 – en több igényesen felújított és egy új gyártóegység is működik. Középfeszültségű berendezések és készülékek EGYEDI előállítása történik, a kunszentmiklósi gyárban.

Jelenleg egy JUNIOR PROJEKTVEZETŐVEL szeretnénk bővíteni csapatukat.

Feladatok:

  • Projektek teljes körű műszaki támogatása,
  • Lefutási tervek készítése,
  • Költségtervezés és felügyelet,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, esetleges reklamációk kezelése,
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése,
  • Változás menedzsment a projektek során.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat projektek szervezésben akár IT, akár GYÁRTÓI környezetben,
  • Középszintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez.

Előnyök:

  • Projektmenedzsment nemzeti környezetben

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafetéria+ havi és éves bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Garantált szakmai fejlődés, egy stabil nemzetközi környezetben!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Pozíciószint:

  • Beosztott