Állásajánlat: PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR - PÉNZTÁROS

Hivatkozási szám: MSTOPLTR-0509

Megbízónk Magyarország piacvezető szárazépítési termékeket forgalmazó cége. Csapatukba keresünk

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR - PÉNZTÁROS
munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • pénztár kezelése (készpénz, bankkártya)
  • beérkező posta átvétele, bontása, továbbítása (levelek, számlák, egyéb küldemények)
  • e-számlák nyomtatása, a megadott felületről
  • beérkező számlák igazoltatása
  • postázás (borítékolás, postai program)
  • pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, levelezések, dokumentumok készítése
  • bizonylatok irattárazása, lefűzés
  • közvetlen kollégák, felettesek munkájának folyamatos támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • középfokú pénzügyi, vagy számviteli ügyintéző szakirányú végzettség
  • középszintű számítógép-felhasználói (excel, word, illetve ügyviteli rendszer) ismeret
  • adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • pénzügyi (pénztárosi), számviteli munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol, vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes fizetés és cafeteria csomag
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • támogató csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: IX. kerület (Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével!