Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOMZHB-0509

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti  telephelyére

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe keres kollégákat.

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Feladatok:
  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok biztos ismerete
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
  • szakmai elörelépési lehetőség
  • hosszú távú munka
  • fiatalos, rugalmas, segítő kollektíva
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • folyamatos képzések, gyárlátogatások

Munkavégzés helye:
  • IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küld el motivációs leveled!