Állásajánlat: MUNKAÜGYI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOMUNK-0509

Megbízónk Magyarország legnagyobb borászati vállalkozása és szőlőtermelője.
Számukra keresünk most
MUNKAÜGYI MUNKATÁRS
pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • Belépő, kilépő, áthelyezett dolgozók törzsadatainak nyilvántartása
  • Bérszámfejtés a túlóra, betegség, szabadság, hiányzások, stb. figyelembe-vételével
  • Nyugdíjas adatok kigyűjtése, beküldése
  • Kapcsolattartás adóhivatallal, TB-vel, Nyugdíjbiztosítási Igazgatóságokkal, végrehajtókkal KSH-val és az Önkéntes pénztárakkal a különböző adategyeztetések céljából- NAV-bevallások, bejelentések elkészítése
  • Kilépő munkatársak elszámoltatása, elszámolása, adó-, TB- és egyéb igazolások kiállítása
  • Toborzás: személyzeti tanácsadókon, hirdetéseken, interneten, egyéb csatornán keresztül történő munkaerő felkutatás
  • KSH statisztikák elkészítése
  • Oktatás, tréning szervezés
  • Munkavállalói jövedelemigazolások kiállítása
  • Kollektív Szerződés előkészítésében és az éves módosításában való részvétel
  • ISO-dokumentumok előkészítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat hasonló pozícióban, bérszámfejtésben vállalati oldalon
  • Valamilyen bérszámfejtő program ismeret
  • Felhasználói szintű excel ismeretek
  • Rendszerszemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Probléma megoldó és jó szervező képesség
  • Csapatjátékos attitűd
Előnyt jelent:
  • Nexon ismeret
Amit cserébe nyújtanak:
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatkör
  • Alapbér mellett cafeteria és éves bónusz lehetőség
  • Piacvezető, stabil vállalati háttér- hiszen Magyarország legnagyobb borászati vállalatáról van szó
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Munkaidő:
  • H-Cs 8:00-16:45
  • P  8:00-14:40
  • Rugalmas
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar nyelvű frissített anyaggal pályázzon!