Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS (JUNIOR ÉS SENIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: SZERVIZT-0506

JUNIOR ÉS SENIOR SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELEM!

Szeretne egy közel 5 milliárdos éves forgalommal rendelkező magyar kereskedelmi vállalatnál dolgozni?

Rendelkezik legalább középfokú gyengeáramú vagy informatikai végzettséggel?

Van tapasztalata speciális elektronikai és informatikai felépítmények, rádió- és kamerarendszerek helyszíni szervizelésében/telepítésében?

Ezen felül az angol nyelvű műszaki dokumentációk megértése sem okoz gondot Önnek?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, évi közel 5 milliárdos forgalommal. Termékeik között több világszinten ismert gyártó termékei is megtalálhatóak. Szerviz csapatuk bővülésének eredményeként keresünk új szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SZERVIZTECHNIKUS (JUNIOR ÉS SENIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Speciális elektronikai és informatikai felépítmények, rádiórendszerek, kamerarendszerek helyszíni szervizelése
  • SLA szerinti tevékenység végzése
  • Alvállalkozók felügyelete
  • Munkavégzés helyszíni egyeztetése az ügyfelekkel
  • Telepítések műszaki előkészítése

Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...

  • Rendelkezik legalább középfokú gyengeáramú vagy informatikus végzettséggel
  • Legalább 1 éves, speciális elektronikai és informatikai felépítmények, rádió- és kamerarendszerek helyszíni szervizelésében/telepítésében szerzett tapasztalattal
  • Érti az angol nyelvű műszaki dokumentációkat, szerelési utasításokat
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Önálló munkavégzésre képes, nyitott az új eszközök és technológiák megismerésére
  • Képes a műszaki problémák felmérésére, az önálló megoldás keresésére
  • Rendelkezik IP hálózati ismeretekkel, IP alapú eszközök konfigurálásában tapasztalattal
  • Van tapasztalata Windows rendszerek telepítésében, kezelésében

Előnyt jelent, ha rendelkezik...

  • Magas szintű angol vagy román nyelvtudással
  • E kategóriás jogosítvánnyal
  • Soros vezérlések kezelésében tapasztalattal
  • Mikrokontroller, MOSCAD/ egyéb programozásban szerzett tapasztalattal
  • Műszaki rajzolásban szerzett tapasztalattal
  • Ipari alpinista végzettséggel és gyakorlattal
  • Rádiózási ismeretekkel
  • Antenna/ETHERNET/Optikai kábelezésben gyakorlattal
  • Routerek alapszintű konfigurálásában gyakorlattal
  • Mikrotik, PTP, CCTV, Optikai és linux ismeretekkel
  • Könnyűgépkezelő, emelőkosaras vizsgával
  • Autóvillamossági ismeretekkel

Milyen juttatások várják Önt?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Étkezési hozzájárulás
  • Mobiltelefon

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés központja: Budapest, III. kerület (50%-ban budapesti, 50%-ban vidéki helyszíneken folyik a munkavégzés)