Állásajánlat: INGATLAN BERUHÁZÁSI PROJEKT KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: INGBERUH-0430

Piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, saját beruházásban megvalósuló építőipari projektek lebonyolításához keres csapatába kollégát az alábbi pozícióra:

Ingatlan Beruházási Projekt Koordinátor

Feladatok:
Beruházási és építési projektek operatív irányítása
Alvállalkozói árajánlatok kérése, kiértékelése, és a vállalkozói szerződések előkészítése
Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezési határidők betartatása
Építésvezetők munkájának összehangolása, irányítása
Új épületek tervezésének koordinálása
Építési folyamatok ellenőrzése, kivitelezői teljesítések mennyiségi és minőségi átvétele, együttműködés a műszaki ellenőrökkel
A vállalati ingatlanok üzemeltetésének operatív irányítása, felmerülő ad hoc hibák kezelése
Hatósági és szakhatósági engedélyeztetés, kapcsolattartás

Elvárások:
Építész, vagy építőmérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
Minimum 2 éves tapasztalat
Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás
Magabiztos, határozott személyiség
Magas szintű számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Előny:
Műszaki ellenőri jogosultság
Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Juttatások: céges autó, laptop, mobiltelefon
Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!