Állásajánlat: VÁLLALKOZÁSI IGAZGATÓ

Hivatkozási szám: TEVALLIG-0415

Folyamatosan növekvő megrendelői kör miatt,
Megbízónk számára keresünk új munkatársat

VÁLLALKOZÁSI IGAZGATÓ
(építőipar)
pozícióba.

Rendelkezik több éves tapasztalattal magasépítészeti- és generálkivitelezések irányításában?
Felső vezetői munkakört keres az építőiparban?
Akkor ez az állás Önnek szól!

Partnerünk 25 éve az egyik legdinamikusabban fejlődő építőipari cég, a hazai piac egyik vezető szereplője több százmilliós és milliárdos értékű kivitelezéseivel. Fennállása óta több mint 210 nagy értékű társasház, irodaház, gyártócsarnok és kereskedelmi létesítmény generálkivitelezésével, 700.000 m2 beépített területtel és több szakmai siker díjjal is büszkélkedhet. Tevékenységi körük rendkívül széleskörű: magasépítészet és generálkivitelezés, ingatlanfejlesztés, toronydaru-disztribúció, út- és közmű-kivitelezés. Csatlakozzon Ön is a nagy múlttal rendelkező és szakértő cég vezetői közé, mint vállalkozási igazgató!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Aktív szerepet vállal a cég éves és stratégiai tervezésének összeállításában
  • Folyamatosan együttműködik a további vezetőségi tagokkal a döntésekben
  • A cég terveihez illeszkedően törekszik a megfelelő fedezettel rendelkező projektek behozatalára, a vállalkozási szerződések megkötésére
  • A vállalat vállalkozási osztályának irányítása: üzletfejlesztési vezető, vállalkozási előkészítési vezető, vállalkozási előkészítő mérnökök, épületgépészeti és épületvillamossági szakági előkészítő mérnökök
  • Kapcsolatot tart a megrendelőkkel és a cég érdekeit képviseli, felkészülten vesz részt ártárgyalásokon, szakmai találkozókon
  • Megszervezi a vállalkozási osztály értekezleteit, koordinálja és folyamatosa értékeli az osztály teljesítményét
  • Folyamatosan nyomon követi a piacot, további szakmai és stratégiai kapcsolatokat alakít ki

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Építőmérnök vagy építészmérnöki diploma
  • Magasépítészeti-generálkivitelezési munkák koordinálásában szerzett legalább 10 éves tapasztalat
  • Építőiparban ügyvezetői, cégvezetői vagy felső vezetői munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Vállalkozási előkészítésben vagy elnyert projektek műszaki előkészítésében szerzett tapasztalat, rálátás az előkészítési munkák lépéseire
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • Érvényes vagy megújítandó felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

A munkavégzés helye:
  • Budaörs és Dunaújváros (egyeztetés alapján a két céges központban megosztottan)

Amit Ügyfelünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz (éves fizetés 30%-a nagyságrendileg)
  • Céges autó korlátlan használattal
  • Magán-egészségügyi biztosítási csomag (szakorvosi vizsgálatok, diagnosztikai eljárások, szűrővizsgálatok, egynapos sebészeti ellátás)
  • Teljesítménydíjak
  • Szakmailag magas minőséget képviselő vállalati vezetők és munkavállalók
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Modern technológiai eszközök
  • Csapatépítő programok