Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI B2B TERÜLET)

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0412

Megbízónk különleges műanyag, műszál, habtermékek és csomagolóanyagok vezető nemzetközi tulajdonú beszállítója, négy fő operatív üzletággal: alkatrészek és védelmi megoldások, porózus technológiák, csomagolási és biztonsági megoldások, szűrőtermékek. A cég az alapvető összetevők gyártására és forgalmazására összpontosít, melyek különböző végpiacokon és területeken szolgálják ki az ügyfeleket.

Az alábbi új pozícióba keresünk számukra kollégát:
ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
  • 4 fős értékesítési csapat irányítása, koordinálása (1 fő területi képviselő és 3 fő irodai sales kolléga)
  • Proaktív ügyfélszerzési, eladási tevékenység, új vevők szerzése és meglévők fejlesztése telefonon keresztül
  • Termékek ajánlása, árajánlatok készítése, bejövő vevői érdeklődések kezelése – termékajánlás mind kis-közép és nagy vevők részére
  • Potenciális látogatandó partnerek delegálása a "Field Sales" kolléga felé
  • Minőségi jellegű termékreklamációk kezelése, visszáru ügyintézés, jóváírások előkészítése
  • Kapcsolattartás a társvállalatokkal, termékmenedzserekkel
  • Havi riportok készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év B2B műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat- műszaki termék/ szolgáltatás területén, ahol új ügyfelek akvirálásában is részt kellett venni
  • Stabil középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- Napi szinten szükséges használni, hiszen a külföldi anyavállalattal angol nyelven történik a kapcsolattartás
  • Vezetői ambiciók
  • Támogató vezetői szemlélet
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó és meggyőző kommunikáció
  • Műszaki affinitás
Előny:
  • Gyártócégek részére való értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismeret
  • „B” jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Alapbér mellett éves bónusz
  • SZÉP kártya juttatás és medicover csomag
  • Családias légkör, összeszokott, stabil csapat
  • Kellemes, modern irodai környezet Budán
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület

Munkaidő:

  • H-P 8:00-16:30 (30 perces ebédszünettel)
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissítette magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!