Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ (MAGABIZTOS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Hivatkozási szám: MSTOFOKO-0410

Partnerünk a magyar és közép-kelet-európai piac egyik legnagyobb prémium Apple kereskedője.
Pénzügyi csapatuk bővítéseként keressük számukra

FŐKÖNYVELŐ

kollégát.

Feladatok:

  • Pénzügyi csapat munkájának felügyelete, koordinálása- 2 fő mérlegképes könyvelő munkájának az ellenőrzése, irányítása
  • Havi riport készítése minden hó 10-ig
  • Éves költségvetés tervezés
  • Évente kétszer a group audit package elkészítése
  • Magyar beszámoló elkészítése
  • KSH, MNB riportok és NAV bevallások elkészítése
  • Cég képviselete az adóhatóságok előtt
  • Banki tranzakciók elkészítése (devizaváltások, utalások)
  • A kapott eredmények elemzése
  • Teljes körű könyvelés amely az adatrögzítést is magában foglalja
  • Az adminisztratív folyamatok kontrollja, továbbfejlesztése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat hasonló pozícióban
  • Főkönyvelői tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú aktív ismerete elsősorban írásban, de szóban is előfordulhat a használata
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Irodai számítógépes programok magabiztos használata
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálnak:

  • Összetett juttatási csomag, bónusz lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • III. kerület- Graphisoft Park

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon!