Állásajánlat: JOGI ASSZISZTENS - KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ

Hivatkozási szám: MSTOLUJN-0410

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére

JOGI ASSZISZTENS - KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ
munkatársat keres.

Feladatok, amelyekkel munkád során találkozni fogsz:
  • szerződés állomány kezelése (iktatás, adminisztráció)
  • hivatalos beadványok szerkesztése jogi eljárásokban (felszólítás, fmh, polgári per stb.)
  • kapcsolattartás a hatóságokkal (végrehajtók, felszámolók, bíróságok stb.)
  • jogtanácsos, vezetői döntések szakmai és adminisztratív támogatása
  • vevői tartozások kezelése, ügyviteli rendszerben történő munkavégzés
  • követelés-kezeléssel kapcsolatos feladatok
  • partnerek telefonos és írásos megkeresése
  • külsős kintlévőség kezelő cégekkel történő kapcsolattartás

Amit kérünk:
  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • alapvető jogi ismertek
  • képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség

Amit előnyben részesítünk:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (adminiisztrációs vagy más jogi területen, ügyvédi irodában)

Amit kínálunk:
  • szakmai kihívásokkal teli, önálló munka szakmai támogatással
  • kitűnő munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • IX. kerület, Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küld el motivációs leveled!