Állásajánlat: ASP.NET FEJLESZTŐ (Debrecen)

Hivatkozási szám: MSTOASPN-0410

Ügyfelünk egy több, mint 10 éves múlttal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. Hazai és nemzetközi ügyfeleik számára elsődlegesen egyedi üzleti alkalmazásokat fejlesztenek, amely kiegészül portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, valamint professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.
Ügyfeleik között megtalálhatóak FMCG vállalatok, bankok, biztosítótársaságok, légitársaság, áfa visszatérítéssel foglalkozó cég, EU-s szervezetek és on-line média társaságok is.

Számukra keresünk most bővítés céljából

ASP.NET FEJLESZTŐ
munkatársat.

Feladatok:
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezése és fejlesztése
Elvárások:
  • Legalább 3 év ASP.NET fejlesztési tapasztalat
  • Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén
  • Visual Studio használatában erős tapasztalat
  • MS SQL lekérdezés megírása
  • Objektum – orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód
  • Aktív angol nyelv ismeret- inkább írás és olvasás szintjén szükséges, minden dokumentáció angol nyelven van
Előnyök:
  • Microsoft minősítések
  • Beható ismeretek a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és / vagy fejlesztői tapasztalat SharePointtal
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • WPF vagy WCF használata
Amit a cég kínál:
  • A versenyképes átlagnál magasabb kereseti lehetőség
  • Változatos projektek, naprakész technológiák
  • Rugalmas munkaidő
  • Home- Office és távmunka lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség (a cég ingyenesen biztosítja kollégái számára az MS képzéseken, vizsgákon való részvételt)
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Céges grill party-k, csapatépítő / fakultatív programok, stb.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű frissített önéletrajzát!