Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: BERTBUGY-0409

Van tapasztalata a bérszámfejtés / TB ügyintézés területén? Nem okoz Önnek gondot az önálló, felelősségteljes munkavégzés?

Ki a megbízónk?

Partnerünk egy globális, 100 országban működő kereskedelmi vállalat.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Teljes körű bérügyintézői és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása (200 fő részére)
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaidő-gazdálkodási adatok feldolgozása
  • Adatszolgáltatás, kimutatások készítése, munkaügyi adminisztráció
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a HR osztállyal

Ön a megfelelő jelölt, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Több éves releváns tapasztalat bérszámfejtő, TB ügyintéző munkakörben
  • Ügyviteli rendszerismeret
  • Társadalombiztosítási és/vagy bérügyi képesítés
  • Magabiztos MS Office ismeret (legfőképpen Excel)
  • Önállóság, precizitás

Mit ajánl a cég?

  • Valóban versenyképes alapbér
  • Cafeteria rendszer
  • Ingyenes buszjárat Budapestről
  • Vidékről bejáróknak utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!