Állásajánlat: KONTROLLER / Pest megye

Állásajánlat: KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTKONTO-0409

Szeretne pénzügyi folyamatokat automatizálni?
Kiélni a kreativitását céges pénzügyekben, riportolásokban?
Mindezt egyedül és angolul, Pest megyében a világ egyik vezető élelmiszer-logisztika szakértőjénél?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasza, még ma pályázza meg ezt a pozíciót.

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik KONTROLLER munkatársat keresnek.

Feladatok:

  • A management és az anyacég felé történő havi/negyedéves/éves riportok elkészítése,
  • Havi könyvelési tételek ellenőrzése, elhatárolás készítése,
  • Részvétel az éves budget tervezésében,
  • Különböző, a kontrolling területet érintő elemzések, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Kommunikációképes német ÉS / VAGY angol nyelvtudás,
  • SAP ismeret,
  • Minimum 3-5 éves, pénzügyi elemzés területén szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Magas szintű excel használat),
  • Strukturált gondolkodás, kiváló elemzőkészség.

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Logisztika területén szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Kötetlen munkarend home office lehetőséggel,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria + bónusz,
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál,
  • Jó hangulatú, modern munkahely.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Alsónémedi
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a környéken laknak, mivel a munkavégzés helye tömegközlekedéssel nem elérhető, kizárólag gépjárművel közelíthető meg.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzzal pályázzon, bérigényének megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser