Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: KONYVELO-0410

Rendelkezik legalább középfokú szakirányú pénzügy-számviteli végzettséggel? Van tapasztalata ezen a területen? Szeretne egy modern, innovatív környezetben és fiatalos, családias hangulatú csapatban dolgozni? Amennyiben IGEN, olvasson tovább és JELENTKEZZEN MOST!

Partnerünk most új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

KÖNYVELŐ

Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Bank, házipénztár (Ft és valuta), vegyes tételek könyvelése
  • Számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása
  • Riportok készítése
  • Könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Hatósági adatszolgáltatásokban való részvétel
Személyes készségek
  • Csapatjátékos, de megvan a készsége az önálló munkavégzésre
  • Fontos számára a pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Megbízható, határozott, felelősséget vállal a munkájáért
Szakmai elvárások
  • Szakirányú középfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • Vállalkozási szakirányon szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel erős középszintű ismerete
  • Adózási szabályok naprakész ismerete
Előnyt jelent
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Egyéb szervezeti szakirányon szerzett tapasztalat
  • Navision 2016 program ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amire számíthat
  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye

  • Budapest

Fizetés

  • Bruttó 300.000 – 340.000,- Ft között + cafeteria

Munkaidő

  • 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!