Állásajánlat: TRANSITNET KOORDINÁTOR / Budapest

Állásajánlat: TRANSITNET KOORDINÁTOR
Hivatkozási szám: TRANSKOR-0408

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az ipari szolgáltatásokat nyújtó üzletága új munkatársat keres:

TRANSITNET KOORDINÁTOR

munkakörbe.

Feladatok:

  • Vámhivatali ügyintézés, közreműködés
  • Kommunikáció a fuvarcégekkel/vámügynökségekkel
  • Export vagy import számlák adatainak rögzítése TransitNet programba
  • Igény esetén fizikai jelenlét a vámhivatalban és speditőri irodákban

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú vámügyi végzettség
  • Vámeljárások ismerete
  • Vámügyintézői és szállítmányozási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott