Állásajánlat: INGATLANHASZNOSÍTÁSI REFERENS

Hivatkozási szám: MSTOKUHZ-0405

Megbízónk fő tevékenysége a saját tulajdonú és megbízás alapján kezelt ingatlanok teljes körű működtetése, ingatlanhasznosítás valamint az ingatlanforgalmazás. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkeznek saját képviselettel, így tevékenységüket az ország egész területén végzik. Budapest telephelyükre

INGATLANHASZNOSÍTÁSI REFERENS
munkatársat keresünk

Főbb feladatok:
  • saját tulajdonú ingatlanok bérbeadás útján történő értékesítése
  • bérleti szerződések és szerződés-módosítások elkészítése, kezelése
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • meglévő bérlői állomány gondozása, komplex szolgáltatás biztosítása
  • nyilvántartások naprakészen tartása
  • befektetési javaslatok előterjesztésében való részvétel
  • marketing tevékenység ellátása, hirdetési portfolió frissítése
  • együttműködés ingatlanközvetítő cégekkel és közjegyzőkkel
  • havi jelentések, statisztikák készítése

A munkakör betöltésnek feltételei:
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • min. 2 éves értékesítői, elsősorban ingatlan bérbeadási tapasztalat
  • magas fokú kommunikációs és szervező készség
  • eredményorientált látásmód
  • agilis, proaktív hozzáállás, hatékony munkaszervezés
  • precizitás, adminisztrációs és priorizáló készség
  • magas stressz-tűrés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

A munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • angol nyelvtudás
  • alapfokú jogi és gazdasági ismeretek
  • ingatlanközvetítői tapasztalat, végzettség

Amit kínálunk:
  • teljes munkaidős alkalmazás
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér
  • előrelépési lehetőség
  • szabadon összeállítható kafetéria csomag (SZÉP kártya, önkéntes pénztári átutalás, stb.)
  • magán egészségügyi szolgáltatások gyors és díjmentes igénybevételére lehetőséget adó biztosítás
  • egyéni tudásszintnek megfelelő angol nyelvtanfolyamon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:
  •  Budapest
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!