Állásajánlat: MS INTUNE / SCCM SPECIALISTA / Budapest

Állásajánlat: MS INTUNE / SCCM SPECIALISTA
Hivatkozási szám: MSTCONFI-0404

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.

A cég alapítója egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg informatikai csapatuk keres új kollégát az alábbi pozícióba:

MS INTUNE / SCCM SPECIALISTA

Feladatok:

  • Incidensek és service request-ek regisztrációja a cég Service Desk alkalmazásában,
  • Incidensek kezelése és megoldása,
  • L2 - L3 support biztosítása a felhasználók számára,
  • Tréningek biztosítása a felhasználók számára csatlakozó hardver és szoftver témakörökben,
  • MS Intune adminisztrálása,
  • SCCM adminisztrálása,
  • Biztonsági beállítások elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat L2 vagy L3 support területen,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • SCCM magabiztos ismerete,
  • MS Intune magabiztos ismerete,
  • Powershell script ismerete,
  • GPO ismeretek,
  • Tapasztalat MSI package készítésben,
  • Windows10 és Office 365 ismeret.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria,
  • Rugalmas munkaidő és home-office lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök