Állásajánlat: FOOD & BEVERAGE MANAGER (Soroksár)

Hivatkozási szám: MSTOIKEA-0404

Megbízónk egy jól ismert, svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházuk menedzsmentjébe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FOOD & BEVERAGE MANAGER

Feladatok:
  • Felelős az étterem, a Sweedishfood market, a kávézó, és a dolgozói kantin irányításáért és profitábilis üzemeltetéséért
  • Hosszú és rövid távú stratégiák kidolgozásában való részvétel, elfogadott üzleti terv betartása
  • A személyzet vezetése (60-70 fő), továbbképzése, személyre szabott tréningek kidolgozása
  • Területen dolgozó munkatársak irányítása, ellenőrzése, teljesítményük értékelése
  • A vásárlók maximális kiszolgálásának biztosítása
  • Költségvetés elkészítése, költséghatékony megoldások kidolgozása
  • Az ételek és a szolgáltatások kiváló minőségének bebiztosítása, az élelmiszerek biztonságos kezelése stb.
  • Minöségügyi előírások betartatása, minőségügyi ellenőrzések lebonyolítása

Elvárások:
  • Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat (lehetőleg vendéglátás, kereskedelem, idegenforgalmi területen)
  • Vendéglátóipari végzettség vagy képesítés
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás - elengedhetetlen
  • Vezetői attitűd
  • Komplex gondolkodásmód
  • Kiemelkedő szervezőkészség és kreativitás
  • Vevőorientált hozzáállás
  • Támogatói vezetői stílus, üzleti szemlélet

Juttatások:
  • Korrekt bérezés, választható cafeteria, étkezési hozzájárulás
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Skandináv munkahelyi kultúra, barátságos légkör

Munkavégzés helye:
  • Soroksár

Munkaidő:  Változó, rugalmas.  Általában a törzsidő 9-15-ig

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet!