Állásajánlat: BÉR- ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ / Budapest

Állásajánlat: BÉR- ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: MSTTBBER-0404

Szeretne egy biztos hátterű vállalatnál dolgozni?
Hosszú távra tervez?
Fontos Önnek, hogy jó munkahelyi légkör vegye körbe?
Fontos Önnek, hogy munkája kiszámítható legyen?
Imádja a Bér és TB ügyintézést?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasza, akkor pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Magyar tulajdonú megbízónk, folyamatosan bővülő csapatába keresünk most BÉR- ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ munkatársat.

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása (táppénz, csed, gyed elszámolás, statisztika, határozatok készítése),
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • HR támogatása, kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, segítségnyújtás bér- és munkaügyi kérdésekben.

Elvárások:

  • Minimum középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • Minimum 5 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat, kifizetőhelyi gyakorlat,
  • Munkaügyi-, adó-, TB-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Magabiztos MS Office ismeretek,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Babér program ismerete,
  • Tapasztalat több műszakos munkarend, munkaidő keret, túlórapótlék számfejtésében.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Alapbéren felüli juttatás: jutalom és éves bónusz,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Akár azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkanapok hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig tartanak,
  • Hétvégi munkavégzés nincs,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Pozíciószint:

  • Beosztott