Állásajánlat: MŰSZAKI ELADÓ ÉS TANÁCSADÓ (Háztartási gépek, berendezések, informatikai termékek - Pályakezdők is!)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0402

Ha van érzéked a műszaki cikkeket illetően, legyen szó informatikai termékekről, kis és nagy háztartási gépekről, berendezésekről vagy csak nyitott vagy és szívesen dolgoznál változatos termékek közt a kereskedelemben, akkor várunk téged!

Partnerünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte számos országban van jelen.
Számukra keresünk most új munkatársat CSEPELI áruházukba

MŰSZAKI ELADÓ ÉS TANÁCSADÓ
pozícióba.

Pályakezdőként a cég biztosítja számodra a szükséges szakmai továbbképzést, tőled csak lelkesedést és elhivatottságot kérnek a pozíció iránt!

Feladatok:
  • Műszaki termékek értékesítésében való részvétel
  • Segítségnyújtás, tanácsadás a vásárlók számára
  • Áru kihelyezése, címkézés, rendezés
  • Leltározási folyamatokban való részvétel

Amit kérnek tőled:
  • Érdeklődést a kereskedelem és a műszaki termékek értékesítése iránt
  • Ember-, és vásárlóközpontúságot
  • Szívesen dolgozz egy jó hangulatú csapat részeseként

Előny:
  • Műszaki cikk eladói képesítés
  • Műszaki eladói tapasztalat

Amit nyújtanak számodra:
  • Alapbér mellett teljesítménytől függő prémium + műszakpótlékok
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló - széleskörű élet és baleset-biztosítási rendszer
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program

Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Csepel

Ha  érdekes számodra a lehetőség, és szívesen megismerkednél a pozíciót érintő részletekkel, várjuk jelentkezésedet önéletrajzod beküldésével honlapunkon keresztül!