Állásajánlat: KARBANTARTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: TKARBMER-0402

KARBANTARTÁSI MÉRNÖKÖK jelentkezését várjuk!

Partnerünk  csőszerelvények, csőidomok kiváló minőségű előállításában közel 30 éve vezető gyártóként tevékenykedik a nemzetközi piacon.

Téged keresünk, ha:
  • villamosmérnöki diplomád van
  • gyártó gépek karbantartásában szereztél tapasztalatot
  • az angol nyelvismereted középfokú, társalgási szintű, emellett
  • szeretnél egy igazán jó mérnöki csapattal együtt dolgozni

Előny:
  • ha PLC és automatizálási ismertekkel rendelkezel és/vagy szeretnéd fejleszteni magad ezen a területen is

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • a gépek üzemeltetése és üzembiztos működése, a termékek minőségének fejlesztése, a termelékenység növelése és a munkabiztonság javítása, támogatása műszaki ötletekkel, javaslatokkal
  • kapcsolattartás beszállító cégekkel, karbantartó cégekkel
  • közreműködés a szerszámok és az alkatrészek megrendelésében, határidők ütemezésében, műszaki beüzemelésében
  • javaslattétel az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására
  • a gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásának elősegítése
  • különböző projekt feladatok levezényelése
  • műszaki dokumentáció vezetése

Esetleg van PLC tapasztalatod, vagy érdekel a PLC világa?
Nem elvárás, de ha szeretnél fejlődni, a gépsorok PLC programjainak karbantartása, programozása és fejlesztése kapcsán is be tudnak vonni izgalmas, kihívást jelentő projektek feladataiba.

Amiért érdemes Ügyfelünknél dolgozni:
  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi cégcsoport stabil hazai vállalatánál
  • versenyképes jövedelem
  • segítőkész kollégák, családias csapat, szakmai és műszaki támogatás
  • komplex, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség