Állásajánlat: AUTÓRAKTÁRI TELEPI KARBANTARTÓ / Pest megye

Állásajánlat: AUTÓRAKTÁRI TELEPI KARBANTARTÓ
Hivatkozási szám: AUTOKARB-0401

Partnerünk egy ausztriai székhelyű, autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó vállalat. A cég magyarországi központja Budaörsön található. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

AUTÓRAKTÁRI TELEPI KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • A tárolt gépkocsik gyártói által előírt karbantartási programok elvégzése és dokumentálása (akkumulátor feszültség ellenőrzés, guminyomás ellenőrzés, szükség esetén a kívánt szintre történő emelése)
  • A tárolt gépkocsik szakszerű ellenőrzése a gyártók által előírt szabályok szerint
  • A gépkocsik védőfóliáinak rendszeres ellenőrzése, a sérült és lejárt idejű fóliák eltávolítása
  • A raktárterület rendszeres ellenőrzése, az észlelt hibák jelzése
  • A gépkocsik állapotát befolyásoló tényezők megszüntetése

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Minimális technikai affinitás
  • Büntetlen előélet

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett állás
  • Pontos fizetés
  • Munkaidő: H-CS: 07:00-15:50 P: 07:00-15:00

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Autóipar / Autószerelés / Szervizes

Pozíciószint:

  • Beosztott