Állásajánlat: BELSŐ ELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOKUZT-0329

Megbízónk Magyarország egyik vezető független, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatója.

BELSŐ ELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS
pozícióba keresünk számukra új kollégát.

Feladatok:
  • Az éves ellenőrzési tervben foglalt rendszeres és eseti vizsgálatokban való részvétel, egyes ellenőrzési feladatok önálló elvégzése
  • Ellenőrzési tapasztalatok összefoglalása ellenőrzési jelentések formájában
  • Terven felüli, rendkívüli ellenőrzésekben való részvétel
  • A feltárt hiányosságok kapcsán előírt intézkedések nyomon követése
  • Telefonon érkező, hangrögzített megbízások, valamint az ügyfél-ügyintéző kommunikáció ellenőrzése, visszahallgatása
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek, képességek:
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms word és excel)
Előnyt jelent:
  • Pénzügyi szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, vagy egyéb szakirányú továbbképzésen való részvétel
  • Angol nyelv ismerete
  • 2-3 év tapasztalat ellenőrzési munkakörben
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (III. Szépvölgyi irodapark)
Kérjük, a jelentkezéshez küldje el az alábbi dokumentumokat:
  • Szakmai önéletrajz
  • Bérigény megjelölése
  • Aktuális tartózkodási hely megjelölése