Állásajánlat: SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOKZTR-0328

Piacvezető Építőipari Cég  munkatársat keres

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe

Ha szakirányú középfokú végzettséged van, ha szeretnél szakmailag fejlődni, céljaid között szerepel a továbbtanulás, várunk kis csapatunkba!

Amit kínálunk:
  • nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhatsz
  • továbbképzési lehetőség – mérlegképes könyvelői végzettség megszerzése
  • részese lehetsz vállalatunk bővülésének, fejlődésének
  • hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria

Amit kérünk:
  • minimum szakirányú középfokú végzettség
  • szakmai gyakorlati tapasztalat előny
  • excel, word normál felhasználói ismeretek
  • precíz, pontos, szakmailag igényes munkavégzés, határidők betartása
  • képesség a többféle számviteli feladat végzésére, illetve annak megtanulására

Feladatok – tapasztalatszerzési lehetőségek:
  • közreműködés a Társaság számviteli rendszerének (szabályzatok, folyamatok, informatikai rendszer) kialakításában és annak működtetése
  • a kimenő számlák elkészítése, könyvelése és az ehhez kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, a folyószámla egyeztetés elvégzése, a fizetési felszólításokat elkészítése és kiküldése
  • az immateriális javak, tárgyi eszközök üzembehelyezési okmányainak előkészítése, aláíratása, az aktiválások és egyéb eszközmozgások könyvelése, az értékcsökkenés elszámolása
  • a bejövő számlák ellenőrzése, igazoltatása, kontírozása, könyvelése, az ehhez kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, a folyószámla egyeztetés elvégzése
  • a pénzforgalom könyvelés elvégzése; a pnztáros helyettesítése szükség esetén
  • a főkönyvi tételeket könyvelése, az évközi és éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása
  • az éves zárás keretében az egyeztetéses leltárak elkészítése, illetve az egyéb szakterületek által elvégzett mennyiségi leltározás előkészítésének, elvégzésének, kiértékelésének támogatása
  • a társaság éves beszámolójának elkészítésében való közreműködés
  • a könyvvizsgálat és a feladatköréhez kapcsolódóan külső hatóságok, szervezetek ellenőrzéseinek támogatása (pl.: NAV), adatszolgáltatások adása
  • a feladatkörébe tartozóan az iratkezeléssel kapcsolatos feladatokat elvégzése

Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

  • Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát és motivációs levelét!