Állásajánlat: SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: SZAMVUGY-0328

Nemzetközi, családi tulajdonban lévő Ügyfelünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat.

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ
(2 fő)

Feladatok:
  • Szállítói számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás
  • Vevői folyószámla-egyeztetés, kapcsolattartás, kintlévőség-kezelés
  • Házipénztár és banki utalások kezelése
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Havi és éves zárásban való részvétel (könyvelés, egyeztetés, ellenőrzés)

Elvárások:

  • Középfokú számviteli ügyintézői végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, nagy munkabírás
  • Alapfokú német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Önálló, változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • Természetbeni juttatás (Cafetéria)
  • Munkába járás támogatása
  • Céges telefon

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Munkakezdés: 1 fő azonnali kezdéssel, 1 fő 2019. júliusi kezdéssel

Egyéb információk: Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!