Állásajánlat: KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOKIUJ-0327

Megbízónk kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt. Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. Szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára több mint 220 országot és régiót szolgál ki.

Magyarországi központjukba keresünk új kollégát:

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • A cég szolgáltatásainak értékesítése telefonon keresztül
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás telefonon a vállalat meglévő ügyfeleivel
  • A meglévő ügyfélkör felelősségteljes kezelése és bővítése
  • Ügyfelek megtartása, elégedettség mérés
  • Új ügyféligények feltérképezése
  • Egyedi szolgáltatáscsomagok kidolgozása és értékesítése
  • Szerződéskötés
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:
  • Legalább érettségi (felsőfokú végzettség előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, meggyőző és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás, értékesítői szemlélet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség

Amit kínálunk:
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati busz
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Belső előrelépési lehetőség
  • Hetente egyszer gyümölcsnap
  • Ingyenes edzőterem használat (aerobic órák, squash, fitnesz gépek használata)
  • Barátságos, kedves, befogadó környezet

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport City Logistic Park (Budapest határában)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzát!