Állásajánlat: TEHERABRONCS SZERELŐ (Győr)

Hivatkozási szám: MSTOLJTR-0326

Megbízónk az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata.
győri telephelyére

TEHERABRONCS SZERELŐ (Győr)
munkakörökbe keres munkatársakat

Feladatok:
  • Teher, mezőgazdasági gumiabroncs cseréjének
  • Hibák feltárása és javítása

Elvárások:
  • Pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Előny:
  • Autószerelői végzettség vagy gumiszerelő szakmunkásvizsga,-vagy azzal egyenértékű gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való játasság
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Támogatjuk a gumijavítói,-kerék-kiegyensúlyozói szakképesítés megszerzését
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szállás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szabad hétvégék szezonon kívül
  • Dolgozói ajánlási program

Munkavégzés helye:
  • Győr

  • Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát!