Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS / Budapest

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: ERTASSZI-0322

Partnerünk egy vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezet. Több mint 140 országban biztosítja a magas színvonalú munkát. A svájci vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A vállalat 1991 óta Magyarországon is működik.
A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Értékesítési üzletáguk új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak teljes portfóliójában, ügyfelekkel kapcsolatos irodai, értékesítési feladatok ellátása (inside sales)
  • Ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Szakmai egyeztetés az üzletágakkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil jövedelem egy biztos hátterű vállaltnál
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Pozíciószint:

  • Beosztott