Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Hivatkozási szám: MSTOPESD-0322

Megbízónk II. kerületi központú cégcsoportjának értékesítési szervezetének élére keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Főbb feladatok:
  • Értékesítési hálózat hatékonyabbá tétele (tömeges kiskereskedelmi értékesítés és vállalati- önkormányzati értékesítés egyaránt) és irányítása
  • Piaci visszajelzések alapján az értékesítési struktúra és folyamatok, folyamatos alakítása, figyelembe véve az üzleti elvárásokat, célokat
  • Értékesítési stratégiai meghatározása összhangban a cégcsoport üzleti terveivel
  • Értékesítésben dolgozók elvárásainak meghatározása, feladatok kiosztása, felelősségben tartása és teljesítmény visszamérése, értékelése
  • Eseti kereskedelmi akciók kidolgozása és végrehajtatása
  • Stratégiai partnerekkel történő kapcsolattartás, üzleti tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Külső, országos lefedettségű, értékesítési hálózat(ok) koordinációja, ellenőrzése, szakmai vezetése, munkájának integrálása az értékesítési szervezetbe
  • Értékesítéshez kapcsolódó riporting rendszer működtetése
  • Az értékesítési területre vonatkozó KPI-ok meghatározása és megvalósítása
  • Értékesítés működéséhez szükséges ellátási igények felügyelete és biztosítása, együttműködés a logisztikai feladatokban a társterületekkel
  • Értékesítési terület oktatási, képzési rendszerének irányítása és fejlesztése
  • Értékesítés támogatási terület irányítása és fejlesztése, értékesítés támogató munkatársak munkájának irányítása, értékelése, visszamérése
  • Line riport a vezérigazgató (ügyvezető igazgató felé)
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Részvétel projektekben, illetve delegált projektek irányítása

Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Min. 5-10 éves vezetői tapasztalat értékesítési területről
  • Értékesítési hálózat működtetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Folyamatszemlélet, strukturált gondolkodásmód, szintetizáló képesség jellemzi
  • MS Office alkalmazásokban jártas
  • Képes a meglévő kereteken kívül gondolkodni, magas fokú innováció jellemzi
  • Új értéket teremt, újszerű, egyedi megoldásokat keres
  • Határozott, siker- és eredményorientált
  • Nagyfokú munkabírás, elkötelezettség és személyes hatékonyság jellemzi
  • Erős kontrollálás és felelősségben tartás képessége jellemzi

Nyelvismeret:
  • Angol, legalább tárgyalási szintű tudás

Előnyök:
  • FMCG területről származó tapasztalat
  • Önkormányzati területen való jártasság, és a banki, pénzforgalmi, IT termékek/szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!