Állásajánlat: VEZÉNYLŐ / Pest megye

Állásajánlat: VEZÉNYLŐ
Hivatkozási szám: VEZENYLO-0321

Partnerünk egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai vállalat Budaörsön. Fiatalos, összetartó csapata keresi új kollégáját egy változatos, dinamikus állás betöltéséhez az alábbi pozícióba:

VEZÉNYLŐ

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a gépkocsivezetők egy csoportjával, szükség esetén egyeztetés a fuvarszervezőkkel
  • Sofőr szabadságok nyilvántartása, statisztikák, futás elemzések készítése
  • A gépkocsivezetők foglalkoztatási feltételeinek meglétének folyamatos figyelemmel kísérése
  • A járatszerkesztő által összeállított terítő és gyűjtő, valamint belföldi és nemzetközi járatok teljesítéséhez fuvareszköz és személyzet biztosítása (vezénylése)
  • A fuvarfeladatok tervszerű elosztásával gondoskodik a gépkocsivezetők „bérszóródásának” alacsony szinten tartásáról

Elvárások:

  • Precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Stressztűrő-képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Rugalmasság
  • Visszacsatolási készség
  • Ügyfél-orientáció
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Udvariasság

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Biztos kereseti lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatkör
  • Egy elkötelezett, befogadó csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő

Pozíciószint:

  • Beosztott