Állásajánlat: FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Hivatkozási szám: FROCCSGE-0321

Rendelkezel fröccsöntő gépek beállításában és szerszám karbantartásában szerzett tapasztalattal?

Szeretnél egy megbízható cég alkalmazásában állni?

Vonzó számodra az egy műszakos munkarend?

Nem okoz gondot számodra, hogy megértesd magad angolul?

Ha magadra ismertél JELENTKEZZ, mert téged keresünk partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk piacvezető autóipari beszállító cég. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Juttatások:

  • Alapbér
  • Cafeteria (25.000 Ft Szép Kártya)
  • Bónusz (13. havi bérnek megfelelő)

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek beállítása
  • Gépekhez tartozó szerszámok karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Fröccsöntő gépek beállításában és szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (a lényeg, hogy el tudd mondani, milyen meghibásodás történt a géppel!)

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amennyiben érdekel a pozíció, jelentkezz rá szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Komárom